.
 

<<  Firma Profili  >>

 

Bardakçı Alüminyum;  Korkuluk sistemleri ve alüminyum (Küpeşte) aksesuarların imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

1980 yılında sanayi hayatına başlayan firmamız, geçen zaman içinde göstermiş olduğu büyüme ivmesi ve Kaliteli üretim aşamasıyla imalatını Konya - Ereğli yolu üzerindeki 2000 metrekarelik fabrikasında sürdürmektedir.

Bardakçı Alüminyum; Mekanlarınızın daha estetik bir yapıya kavuşması için çalışmakta,  zerafet ve estetiği mekanlarınızla buluşturmaya devam etmektedir.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan Bardakçı Alüminyum, her zaman en iyi ürünü ve en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Kaliteli ürün, üstün hizmet anlayışı ile hem müşteri memnuniyeti hem de kurumsal fayda sağlamak amacıyla küpeşte aksesuar ve alüminyum korkuluk sistemleri alanında her türlü ihtiyaca cevap veren firmamız, hedef kitlesine en kaliteliyi en ekonomik yönüyle sunma çabasındadır.

Vizyonumuz; Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, ürün çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Mizyonumuz; Müşterilerimize bütün faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak, sektöre yön veren bir kurum olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerini üretime dönüştüren bir marka olmak.

Biz; imalatını, satışını ve montajını yaptığımız tüm ürünlerimize güveniyor, her türlü memnuniyet ve şikayetlerinizi bir armağan olarak kabul ediyoruz. Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sektördeki imalatına devam eden firmamız, sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.

 

Estetiğin ve Zerafetin Buluştuğu Nokta...